Catering a cateringové služby

Již několik let nabízíme nejširší možné cateringové služby.
Zajišťujeme catering pro akce těch největších firem, mezi naše klienty patří například ING či OVB. Naším klientem byl při své návštěvě v ČR i nejslavnější mág David Copperfield. Ale stejně tak obstaráváme cateringové služby také pro soukromé večírky a rodinné párty, nejrůznější prezentace či oslavy, bankety, svatby, plesy, rauty, konference, semináře...

Oslovila Vás naše nabídka?
Vyplňte náš nezávazný kontaktní formulář

Catering Catering Catering

Cateringové služby

Dokážeme precizně zpracovat Vaše požadavky na cateringové služby kdekoli v celé EU.
Nabízíme vám technické zázemí na nejvyšší úrovni. Jsme ale schopni přizpůsobit se téměř jakýmkoli požadavkům ohledně místa Vaší akce. Zhostíme se přípravy exteriérů i interiérů. Kvalitní zážitek závisí v mnohém na detailech. Nenecháváme proto nic náhodě, kvalifikovaným personálem počínaje a technickými aspekty cateringu konče.

Součástí realizace cateringu jsou vždy velmi kvalitní gastronomické služby.
Menu sestavíme podle přání. Bohatou svatební hostinu s tradiční kuchyní zorganizujeme stejně dobře jako prosté občerstvení na libovolné sportovní akci. Náš tým zajistí špičkovou studenou kuchyni na banketu i oběd na pracovním semináři. Stejně pečlivě se zhostíme cateringu na luxusní galavečeři jako na uvolněné koktejl párty.

Naše cateringové služby zahrnují i zajištění doprovodného programu.
Spolupracují s námi špičkoví konferenciéři, moderátoři a baviči, tanečníci a hudební skupiny. Tam, kde je to žádoucí nabízíme zábavu, tam kde je třeba být diskrétní stylovou čistotu podle Vašeho přání.

Catering

Catering v našem pojetí – to je spojení preciznosti v detailu a velkorysého plánování, které vychází zákazníkům plně vstříc.
Námi zajišťované cateringové služby zahrnují nadstandardní servis.

Catering Catering Catering
Catering Catering Catering
Catering Catering Catering
Catering Catering
© 2010 Catering Infinito, Brno, všechna práva vyhrazena. Realizace: Agentura Váp